Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale; - Intocmeste oferte comerciale si raspunde de acuratetea si corectitudinea acestora; - Deplasare cu masina de serviciu, in vederea vizitarii clientilor si livrarii de marfa daca este cazul; - Realizeaza prezentari practice ale produselor din portofoliul firmei; - Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti; - Intocmeste rapoarte de vanzari la fiecare 7 zile calendaristice si le prezinta directorului de vanzari si/sau administratorului firmei;

Cerinte

Cerinte - studii superioare - permis de conducere categ B - MS Office - abilitati de comunicare si negociere, persoana dinamica, capabila sa asimileze rapid cunostinte tehnice si comerciale Beneficii Oferite - pachet salarial atractiv - masina de servici Se percepe o taxa de depunere a dosarului de 15 Ron

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate