Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATRIBUTII: -formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene); -colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor; -distribuirea produselor clientilor personali; -plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare. Persoanele interesate vor fi contactate in maxim 2 zile si vor primi gratuit, personal sau prin posta, pachetul de inscriere AVON, continand brosuri si materiale explicative. Oferta (bonusuri, beneficii) Vei fi detinator de card ( unicul card parfumat de pe piata ) care iti va aduce numeroase beneficii atat la cumparaturile AVON, cat si la alte cumparaturi si va functiona ca si o ASIGURARE MEDICALA ; -15-40% din valoarea comenzilor; -livrarea produselor la domiciliu in 48 ore; -puteti plasa comenzile online; -produse cadou in fiecare luna; -participarea la concursuri si competitii; -sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe; -aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari. CADOURI (INCEPAND CU PRIMA COMANDA)

Cerinte

Inscriem eleve, studente, salariate, casnice, persoane serioase, dinamice, inteligente, din orice localitate a tarii, care isi doresc obtinerea unui venit suplimentar, intr-un mod usor si placut. Puteti fi chiar simple cliente care comandati in mod curent de peste 120 lei dintr-o brosura, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.