Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doresti un venit suplimentar? Sau doresti sa iti achizitionezi produsele Oriflame preferate la un pret mai mic fata de pretul de catalog? Daca raspunsul este DA nu ramane decat sa te inregistrezi in baza noastra de date. Ai numai de castigat! Beneficii: - Inscrierea gratuita - Discount in functie de valoarea comenzii : 50 lei – 249 lei - 23% 250 lei – 499 lei – 30% peste 500lei – 40% - Produse cadou la primele 3 comenzi - Bonusuri suplimentare pentru comenzile mari - Bonusuri la inscrierea altor reprezentanti - Livrarea comenzilor la domiciliu, prin curier - Sprijin permanent al unui director de vanzari pentru dezvoltarea unei afaceri - Flyere cu produse pentru reprezentanti - Nu este obligatorie plasarea lunara a comenzilor

Cerinte

- Prezentarea catalogului Oriflame in cercul de cunostine - Colectarea comenzilor - Distribuirea produselor Pentru a primi pachetul de start, aplica CV-ul acum sau trimite sms cu numele, varsta si localitatea la numarul 0763.488.109