Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ți-ar prinde bine 100-300 lei în plus pe lună? Sau vrei să cumperi la preț bun cosmeticele pentru acasă? Pentru pachetul gratuit de înscriere aplică CV-ul sau trimite sms cu numele, vârsta și localitatea. Găsești mai jos detalii.

Cerinte

Ce-ți propunem: 1. Arată catalogul prietenelor tale, notează-ți comenzile primite și transmite-le către Oriflame; 2. Primești produsele în maxim 3 zile la domiciliu, distribuie-le clientelor tale și colectează banii (ai 18 zile la dispoziție); 3. Achită factura primită și ia-o de la capăt cu noul catalog! Ce-ți oferim: Pachet gratuit de înscriere, cu toate materialele necesare! 1. Comision: -23% pentru comenzi peste 50 lei; -30% pentru comenzi peste 250 lei (3-4 cliente, câștigul tău 75 lei); -40% pentru comenzi de minim 500 lei! (6-8 cliente, câștigul tău minim 200 lei!) 2. Premii: -de bun-venit, în primele tale 3 campanii de activitate, -de loialitate, pentru cei activi în fiecare catalog; -speciale, pentru cei ce-și aduc și prietenii!