Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ți-ar prinde bine 100-300 lei în plus pe lună? Sau vrei să cumperi la preț bun cosmeticele pentru acasă? Ce-ți propunem: 1. Arată catalogul prietenelor tale, notează-ți comenzile primite și transmite-le către Oriflame; 2. Primești produsele în maxim 3 zile la domiciliu, distribuie-le clientelor tale și colectează banii (ai 18 zile la dispoziție); 3. Achită factura primită și ia-o de la capăt cu noul catalog!

Cerinte

Ce-ți oferim: Pachet gratuit de înscriere, cu toate materialele necesare! 1. Comision: -23% pentru comenzi peste 50 lei; -30% pentru comenzi peste 250 lei (3-4 cliente, câștigul tău 75 lei); -40% pentru comenzi de minim 500 lei! (6-8 cliente, câștigul tău minim 200 lei!) 2. Premii: -de bun-venit, în primele tale 3 campanii de activitate, -de loialitate, pentru cei activi în fiecare catalog; -speciale, pentru cei ce-și aduc și prietenii! 3. Sprijinul permanent al unui lider de vânzări. Cum începi? Desigur, cu un catalog Oriflame! Îl primești de la noi, împreună cu alte materiale, imediat ce ne trimiți datele tale de contact.