Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Gama de produse este foarte larga: produse pentru ingrijirea parului, produse electrice si mobilier pentru saloane, cataloage profesionale, aparate de epilat etc. Cerinte: - minim 2 ani experinta pe o pozitie similara; - experinta in vanzare B2B reprezinta avantaj- vanzare produse destinate saloanelor de coafura, produse cosmetice, FMCG, Retail; - experinta in vanzare intr-un domeniu similar de activitate: servicii, domeniul medical- vanzare echipamente tehnice, pharma etc; - portofoliu de clienti in domeniu, reprezinta un real avantaj; - disponibilitate de deplasare in Bucuresti si Provincie (Prahova); - orientata spre indeplinirea obiectivelor, dorinta de autodepasire.

Cerinte

Responsabilitati: - indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare; - crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu clientii companiei; - sustinerea activitatilor specifice de marketing; - vizite la clientii din Bucuresti; - respectarea programului de lucru si al touring planului; - intocmirea rapoartelor de activitate zilnice, saptamanale si lunare; - organizarea si managementul bun al timpului; - incasarea in timp a sumelor datorate de clienti. Beneficii: - Masina+telefon+ traininguri (contract de munca full-time, perioada nedeterminata); - Salariu fix+ comision din vanzare+bonusuri lunare in functie de realizari. Asteptam cv-urile dvs la: cv@qlt.ro; www.qlt.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate