Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Vanzari Locatia: Cluj Business Activ Consult recruteaza Reprezentant Tehnic Vanzari –CLUJ care sa acopere zona Transilvaniei, respectiv judetele : SM, MM, SJ,CJ,MS,BN,HR,CV Descriere Companie Angajatoare: Societatea este specializata in domeniul de marcare si codare industriala. Angajatorul ofera o gama larga de sisteme de marcare digitala pe produse, imprimante industriale cu jet de cerneala, imprimante termotransfer cu aplicatoare de etichete, imprimare cu laser , imprimare de date si coduri de bara, tehnologie RFID. Pentru clientii nostri asiguram service , piesele de schimb si materialele consumabile precum cerneala, solvent, banda transportoare. Conditiile de selectie: • cel putin 3 ani experienta in domeniu; • cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzari; • cunoasterea limbii Engleza nivel bun • cunostinte in domeniul tehnic • posesor carnet de conducere cat. B • rezidenta orasul Cluj sau imprejurimi • disponibilitate calatorii in cele 8 judete mentionate Aptitudini: • inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza); • capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali; • corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii; • obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare) Pachet Salarial: • contract de munca pe perioada nedeterminata • absolvent al invatamantului superior, de preferat Politehnica • activitatea se va desfasura la punctul de lucru deschis in Cluj compus din Dep Vanzari + Dep Service. • Salariu : 2000 ron net • Beneficii: comisioane si bonusuri valoare procentuala din vanzari, masina serviciu, telefon,laptop