Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Promoveaza produsele/serviciile companiei; - Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de business deja existente; - Identificarea si contactarea potentialilor clienti din zona alocata; - Negocierea, incheierea noilor contracte si urmarirea desfasurarii acestora; - Monitorizeaza produsele concurentei – ce produse noi au aparut, calitatea produselor, perceptia clientilor fata de produsele concurentei; - Intocmeste periodic rapoarte de activitate; - Ajuta clientii in gasirea solutiilor corespunzatoare cerintelor acestora; - Transmite catre manager eventualele cerinte, probleme sau reclamatii ale clientilor (si constata reclamatiile de produs).

Cerinte

Cerinte: - Cunostinte tehnice; - Experienta relevanta in vanzari business-to-business; - Abilitati dezvoltate de negociere, capacitate de planificare si organizare, orientare catre rezultat; - Capacitatea de identificare a oportunitatilor si viziune asupra dezvoltarii afacerii; - Cunostinte de limba engleza prezinta avantaj; - Permis auto categoria B. Oferta: - Pachet salarial atractiv si competitiv; - Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie de renume din domeniu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate