Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Reprezentant Vânzãri Telecomunicaţii- Bucuresti Descrierea postului: - contactarea potentialilor clienti si reprezentarea societatii in fata acestora - indeplinirea planului de vanzari - semnarea si negocierea contractelor - urmarirea contractelor in derulare (respectarea termenelor si buna indeplinire a conditiilor contractuale) - prospectarea pietei - promovarea si prezentarea produselor societatii

Cerinte

Cerinţe: Absolvent cu studii superioare (Politehnica, ASE) reprezinta un avantaj Contactarea clientilor existenti si recrutarea de noi clienti, telefonic sau prin deplasare la sediul lor,elaborarea si intocmirea ofertelor tehnico-economice conform politicii firmei si a listelor de preturi,aducerea de noi contracte, asigurarea participarii la licitatii, implementarea strategiei de vanzaripentru realizarea planului de vanzari, prospectarea pietei de desfacere, urmarirea derularii ofertelorsi a contractelor, asistenta tehnica a clientilor Oferta: Salariu fix, comision in functie de rezultate, negociabil in functie de experienta actuala a candidatului Autoturism de serviciu Telefon mobil Instruire in tehnici de vanzare Training produse si solutii telecomunicatii