Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea companiei: Clientul nostru este o companie multinationala din domeniul FMCG. Activitatile sale vizeaza mai ales industria alimentara : piata en gros si en detail. Responsabilitati: *Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienți *Prezentarea si promovarea serviciilor conform standardelor si politicilor comerciale ale companiei *Stabilirea parteneriatelor comerciale B2B (participare la negocieri, intocmirea contractelor si monitorizarea acestora) *Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de dezvoltare a companiei *Participarea la targuri si expozitii nationale si internationale

Cerinte

*Cunoașterea pietei en gros si en detail *Minim 5 ani experienta ca reprezentant comercial in industria alimentara *Cunostinte avansate de limba engleza *Cunostinte avansate de operare PC si Ms Office *Bune abilitati de negociere si comunicare *Permis de conducere categoria B si masina personala Beneficii: * Pachet salarial atractiv * Oportunitati de dezvoltare profesionala