Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cerinte: - Cunostinte operare PC - Bune abilitati de comunicare si negociere - Sociabil - Aspect fizic placut, prezenta business - Adaptabilitate la training - Incredere in fortele proprii - Dorinta business-ului propriu, dorinta de a castiga mai mult - Perseverent, dornic de succes. - Nu se teme de „necunoscut”

Cerinte

- Promovare diverse produse si servicii - Identificarea a noi clienti potentiali pe piata - Planificarea activitatii de vanzare proprie - Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii - Gestionarea portofoliului de clienti - Promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata si incheierea diferitelor tipuri de contracte - Dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti - Consilierea clientilor , in functie de cerintele acestora - Reprezentarea clientilor in relatia cu compania - Prospectarea pietei tinta si identificarea de noi clienti - Identificarea necesitatilor ale potentialilor clienti Constituie avantaj: - Experienta in domeniul farma - Studii superioare graduate - Limba germana ,engleza Oferta ( bonusuri, beneficii): - Program full -time - Posibilitati de dezvoltare a unei cariere - Ascensiune profesionala - Mediu de lucru profesionist - Venit fix 1200 ron - Traininguri interne, internationale

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate