Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane care doresc sa duca o viata mai sanatoasa cu o atentie sporita vis-a-vis de produsele folosite si dornice sa-si dezvolte potentialul de lider. Astazi sanatatea ne este invadata: suntem inconjurati de produse toxice, nu suntem informati corect si avem putine solutii reale, sanatoase si accesibile. Job-ul propus este cel de distribuire a produselor bio in cercul de prieteni si de recomandare a acestora tuturor cunostintelor. Beneficii: - discount de minim 20% la produsele achizitionate - intri automat in programul de bun venit in care vei primi atat produse cadou (consistente) cat si informatiile necesare - vei consuma si tu produse 100% bio si din plante bio - poti ajunge la un venit minim de 1000 lei in primele trei luni - lucrezi cand vrei tu, comenzile se fac online (non-stop) nu trebuie sa mergi la sediu sau eu mai stiu unde. - livrarea se face prin curier si este gratuita pentru comanda minima - poti sa cumperi produsele doar pentru tine sau poti recomanda si altora si astfel vei avea veniturile si mai mari. - te vei implica in dezvoltarea unei companii cu grija pentru mediu, dornica sa avem o viata mai buna si mai sanatoasa.

Cerinte

- persoana activa - cunostinte utilizare pc (internet si mail) - limba engleza (constituie un avanjat) - cunostintele medicale si/sau in biologie/chimie constituie un avantaj insa nu sunt eliminatorii