Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

Domeniul vanzarilor inseamna provocare, abilitati speciale si multa comunicare. Noi iti oferim un post de REPREZENTANT VANZARI SERVICII MEDICALE care iti va deschide oportunitati de afirmare in cariera. -activitati de prospectare a pietei serviciilor medicale; -stabilirea intalnirilor cu potentialii clienti si prezentarea serviciilor companiei; -negocierea si incheierea contractelor de prestari servicii medicale; -completarea bazei de date cu noi contacte; -crearea si emiterea ofertelor comerciale personalizate fiecarui client; -centralizarea activitatii in Microsoft Excel; -obtinerea feedbackului de la clienti si fidelizarea acestora.

Cerinte

-experienta de minim 2 ani pe un post similar, sau in domenii adiacente; -cunostinte de limba engleza la nivel avansat; -experienta de minim 2 ani pe un post similar; -abilitati de comunicare si negociere; -cunostinte de operare PC: pachetul MS Office. Beneficii: -salarizare: parte fixa + comision din vanzari; -mediu de lucru profesionist; -program flexibil. Trimite CV-ul tau si faci primul pas pe un nou drum profesional!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai