Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Domeniul vanzarilor inseamna provocare, abilitati speciale si multa comunicare. Noi iti oferim un post de REPREZENTANT VANZARI SERVICII MEDICALE care iti va deschide oportunitati de afirmare in cariera. -activitati de prospectare a pietei serviciilor medicale; -stabilirea intalnirilor cu potentialii clienti si prezentarea serviciilor companiei; -negocierea si incheierea contractelor de prestari servicii medicale; -completarea bazei de date cu noi contacte; -crearea si emiterea ofertelor comerciale personalizate fiecarui client; -centralizarea activitatii in Microsoft Excel; -obtinerea feedbackului de la clienti si fidelizarea acestora.

Cerinte

-experienta de minim 2 ani pe un post similar, sau in domenii adiacente; -cunostinte de limba engleza la nivel avansat; -experienta de minim 2 ani pe un post similar; -abilitati de comunicare si negociere; -cunostinte de operare PC: pachetul MS Office. Beneficii: -salarizare: parte fixa + comision din vanzari; -mediu de lucru profesionist; -program flexibil. Trimite CV-ul tau si faci primul pas pe un nou drum profesional!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate