Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

- contactarea clientilor din baza de date si atragerea de noi clienti; - dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date; - preluarea telefonica a comenzilor de la clienti si introducerea lor in baza de date; - preluare apeluri clienti; - furnizarea de informatii referitoare la produsele si serviciile oferite de companie. Descrierea postului: - contactarea clientilor din baza de date si atragerea de noi clienti; - dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date; - preluarea telefonica a comenzilor de la clienti si introducerea lor in baza de date; - preluare apeluri clienti; - furnizarea de informatii referitoare la produsele si serviciile oferite de companie. Oferta (beneficii, bonusuri): Remuneratie in baza performantei Masina (daca e cazul) Telefon Laptop.(daca e cazul)

Cerinte

Permis consucere B si Excelente abilitati de comunicare, Rezistenta la stres, perseverenta, Initiativa si proactivitate. Folosirea unor programe IT la nivel incepator precum microsoft office, outlook, este obligatorie

Arata anuntul si prietenilor tai