Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane serioase care doresc sa castige venit suplimentar sau chiar sa isi construiasca o cariera de succes. Programul este cu totul flexibil, castigul va reflecta intotdeuna munca depusa. Despre ce e vorba: Oriflame ofera de 45 ani oportunitatea de a imbunatati nivelul de trai al fiecarei persoane interesate. Infiintata la Stockholm, acum este prezenta in peste 60 de tari din lume oferind produse cosmetice si de wellness prin sistem de vanzare directa, cu ajutorul catalogului. Beneficii: -inregistrare imediata si gratuita -reduceri 23-40% fata de pretul de catalog, este un castig IMEDIAT deoarece pe factura apare deja pretul redus. Grila de reduceri: minim 50 lei-23% minim 250 lei-30% minim 500 lei-40% -posibilitatea de a-si mari castigurile prin construirea unei echipe de vanzari -training permanent -cadouri la inscriere, loialitate,etc. In acest moment programul de bun-vent este cel mai generos al anului pana acum -optiune de plata la 18 zile de la livrare -livrare la domiciliu A deveni consultant Oriflame inseamna risc zero: -inscrierea este gratuita -nu este obligat noul consultant sa cumpere vreun pachet de inceput sau sa isi faca stoc -nu este obligat sa comande in fiecare catalog -nu este obligat sa aiba comanda minima Am mentionat 800 lei in anunt. Atat ar fi castigul aproximativ la un ritm de munca de 2 ore pe zi in mod sistematic.

Cerinte

-persoana serioasa -abilitate de a lucra atat independent cat si in echipa -abilitati de comunicare -postul este deschis pentru oricine a implinit varsta de minim 16 ani