Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta urgent personal (numai persoane de sex feminin) cu varsta intre 19-26 ani,cunostiinte de limba engleza la nivel conversational pentru consultanta si vanzari in domeniul produselor cosmetice. Se ofera salarii atractive, bonusuri substantiale din vanzari,cazare in apartamente mobilate si utilate modern si training de specialitate.Conditii de munca foarte bune. In prima luna cazarea este gratuita. Plata veniturilor se va face de 2 ori pe luna. Cazare: apartamentele sunt complet mobilate si utilate (mobila, electrocasnice:masina de spalat, fier de calcat,aspirator,TV, acces la internet) In fiecare apartament vor fi cazate cate doua fete in camera. Contractul de munca se intocmeste pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire. La fiecare 6 luni angajatul isi poate lua concediu 2 saptamani. Dupa expirarea perioadei contractuale angajata va primi integral suma reprezentand costurile de transport RO-UK

Cerinte

Persoanele interesate trebuie sa fie dinamice, energice, aspect fizic placut,pasionate de domeniul skin care, disponibile de a pleca cat mai repede. Rugam sa aplice doar persoane care stiu sa vorbeasca fluent limba engleza si sa nu depaseasca varsta de 26 de ani. IMPORTANT Candidatele nu vor plati niciun comision firmei noastre de recrutare!!! Fiecare candidata care se va incadra in cerintele noastre va fi sunata pentru interviul cu agentia, daca va trece de aceasta etapa va urma un ultim interviu cu angajatorul din UK.