Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este un reputat producator de ambalaje din carton. Compania intentioneaza intrarea pe piata din Ucraina si dezvoltarea activitatii comerciale locale. Postul presupune: - dezvoltarea "from scratch" a portofoliului de clienti in marile orase din Ucraina - promovarea constanta a produselor si stimularea vanzarilor directe - raportarea saptamanala a progresului - colaborare stransa cu departamentele Proiectare si Productie Sunt avantajati candidatii rezidenti in Rep. Moldova sau Ucraina intrucat activitatea presupune deplasari frecvente in Ucraina in scop comercial. Persoana selectata va lucra in maniera home-office, colaborand la distanta cu colegii din Romania. Pachetul remunerativ include: - salariu motivant + buget de cazare, carburant, corespondenta etc - comision in functie de realizari - autoturism, latop, telefon de serviciu - training despre produse

Cerinte

- studii superioare finalizate - experienta in vanzari directe (ideal materii prime industriale, utilaje, servicii industriale, ambalaje) - limba rusa fluent, limba engleza avansat - permis de conducere valid - personalitate puternica, atitudine pozitiva, flexibilitate, putere de convingere - rezistenta la oboseala si stress