Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Zona:jud MS,HR,CJ,BN,AB,SB,BV,CV Domeniul:Materii prime pentru Brutarii,Patiserii,Cofetarii Sarcini: -Promovarea portofoliului de produse catre consumatorul direct pe o zona activata si asigurarea realizarii targetului de vanzari. Salarizare, beneficii: - salar net: 1000 ron - beneficii:comision din vanzari 1%, cca 500-1000 Ron/luna,masina de serviciu full time,telefon ,acces la baza de date Training de o saptamana Munca in principal de teren Sambata analiza 4 ore Limba Maghiara - avantaj

Cerinte

Studii: Liceu Județe: Mures Permis de conducere : categoria B: minim 2 ani Limba straina: Engleză: Mediu Cerinte si abilitati: - experienta in vanzari minim 2 ani - varsta- nu conteaza - munca de teren / munca de birou (eventual procentaj) - domiciliu –in Tg mures - nivel de studii -medii - limbi straine-engleza - permis de conducere-cat b - fara cazier -disponibilitate la program prelungit

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala