Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - cauta si contacteaza clienti noi (din teren) - incheie contracte, negociaza si supervizeaza derularea contractelor incheiate - mentine si dezvolta relatiile cu clientii - identifica si dezvolta baza de date cu potentiali clienti folosind liste, publicatii precum si alte surse de informatii - intocmeste rapoarte zilnice catre superior - atingerea target-urilor lunare/trimestriale - reprezinta interesele firmei, in relatia cu clientii si partenerii Oferta (bonusuri, beneficii): - salariu atractiv - masina de serviciu si combustibil; - telefon mobil;

Cerinte

Cerinte: - experienta in vanzari - studii superioare; - abilitati de comunicare, negociere si organizare; - atitudine pozitiva, orientata pe realizari, capacitate de automotivare; - seriozitate, punctualitate, responsabilitate; - abilitati de operare PC - carnet de conducere cat. B.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate