Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Stapanesti arta negocierii si vrei sa te afirmi intr-un domeniu competitiv? Noi iti oferim o noua oportunitate profesionala: Reprezentant vanzari servicii IT. Te dezvolti profesional si poti avea o cariera durabila in domeniul vanzarilor. -prospectarea pietei in vederea atragerii de noi clienti; -contactarea clientilor din baza de date pentru colaborari; -promovarea serviciilor IT ale companiei; -stabilirea si comunicarea catre clienti a costurilor serviciilor oferite; -negocierea si incheierea contractelor de furnizare a serviciilor; -urmarirea respectarii clauzelor cuprinse in contract; -centralizarea clientilor contactati intr-o baza de date; -mentinerea legaturii cu clientii pentru viitoare colaborari.

Cerinte

-experienta de minim 2 ani in vanzarea de servicii IT; -cunostinte de limba engleza la nivel avansat – obligatoriu; -cunoasterea unei alte limbi straine constituie avantaj; -abilitati excelente de negociere si comunicare; -cunostinte de operare PC: pachetul MS Office, e-mail, Outlook; -perseverenta si rapiditate in luarea deciziilor. Beneficii: -pachet salarial: salariu fix + comision din vanzari; -telefon de serviciu; -mediu de lucru profesionist si placut. Aplica CV-ul si jobul poate fi al tau!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate