Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Inscriem doamne si domnisoare care vor sa castige bani foarte usor! La Ladys gasesti cele mai mari comisioane pentru reprezentanti! Avatanjele fata de alte companii de vanzari directe sau multilevel marketing : - Oferim produse de calitate la preturi accesibile tuturor, mai mici decat cele ale companiilor competitoare; - Oferim un sortiment variat de produse si noutati. Un catalog nou apare la 45 zile. - Avem un sistem transparent de acordare a bonusurilor. Veti cunoaste statutul comenzilor dumneavoastra, structura retelei reprezentantilor dvs, ce comenzi au efectuat acestia si alte informatii utile. - Inscrierea este gratuita. - Produsele se expediaza gratuit prin posta romana sau prin curierat rapid contra unei taxe de 7,5 lei. - Nu se impune target lunar. Puteti plasa oricate comenzi intr-o luna si de asemenea nu este nevoie sa plasati comanda in fiecare luna pentru a beneficia de discount. Pagina site - www.my-ladys.ro

Cerinte

Vrei si tu? Este foarte simplu: -arati brosurile Ladys prietenelor si colegelor tale; -aduni comenzi (minim 100 de lei); -distribui produsele; -achiti factura cand soseste coletul la posta(sau prin curierat rapid). Pagina site - www.my-ladys.ro