Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Student Practice (1 person female A person with similar experience working in the reception of tourists at the airport and reservation department - Employment 7 months - Required to know French and English, any knowledge of Russian or Polish language would be an asset. • 500 euro per month • 6 days’ work per week and 8 hours per day • Accommodation and food provided strat day March - finish day Octomber In cazul in care sunteti interesata de oferta , asteptam dosarul dvs complet.

Cerinte

Pentru a va face o oferta concreta de munca aveti nevoie de urmatoarele acte: - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate - Locul de munca vizat Inscrierea in baza noastra de date este gratuita, comisionul platindu-se numai in momentul obtinerii contractului de munca. Asteptam documentele dvs si va stam la dispozitie pentru orice detalii sau nelamuriri.