Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate belgiana cu sediul in Bucuresti doreste sa-si extinda echipa. Candidatii interesati pot trimite CV-urile la adresa de contact Franco Jobs Cunoasterea limbii franceze este conditie eliminatorie.

Cerinte

CERINTE - persoana cu experienta cu aptitudini in domeniul vanzarilor: de servicii, de bunuri etc: - care sa se poata adapta si sa aiba capacitatea / aptitudinilie necesare de a se plia pe specificul domeniului, respectiv vanzare de forta de munca in domeniul constructiilor / industrial in regim interim (forta de munca temporara) pentru piata din Romania, - cel putin bun cunoscator al limbii franceze, - cu spirit comercial, leadership, cu abilitati de a dezvolta rapid si eficient o retea de contacte / potentiali clienti, - bun negociator; - organizat (a), serios (oasa); - avantaj si de preferat cei care au avut experiente anterioare in industria constructiilor, materialelor de constructii si zona de industrie, care cunosc piata (constructii insemnand de la vanzarea de termopane etc), - cunostinte, capacitate de gestionare / administrare -gestiune/administrative, - notiuni, cunostinte de baza de contabilitate sau in registrul comercial - capabil sa poata stabili o oferta, preturi si sa tina evidenta a ceea ce face; - permis de conducere B; - masina personala e un plus dar nu e conditie eliminatorie;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate