Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Créée en 2011, la société CALI DINAMIC CONSTRUCT est spécialisée dans le domaine des constructions. La plupart de nos projets se déroulent en Roumanie et en Belgique. Cali Dinamic Construct SRL este o societate de drept roman cu sediul in Bucuresti. Misiunea noastra : Detasare de personal experimentat si de calitate catre companii belgiene si franceze in domeniul constructiilor de cladiri si al constructiilor metalice

Cerinte

CERINTE - persoana cu experienta cu aptitudini in domeniul vanzarilor: de servicii, de bunuri etc. - care sa se poata plia pe specificul domeniului, respectiv vanzare de forta de munca in domeniul constructiilor / industrial in regim interim (forta de munca temporara) pentru piata din Romania, - limba franceza nivel mediu sau avansat - cu spirit comercial, leadership, cu abilitati de a dezvolta rapid si eficient o retea de contacte / potentiali clienti, - bun negociator organizat (a), serios (oasa) - avantaj si de preferat cei care au avut experiente anterioare in industria constructiilor, materialelor de constructii si zona de industrie -cunostinte, capacitate de gestionare / administrare -gestiune/administrative, - notiuni, cunostinte de baza de contabilitate sau in registrul comercial - capabil sa poata stabili o oferta, preturi si sa tina evidenta a ceea ce face - permis de conducere B, masina personala e un plus NUMAI CANDIDATII interesati si vorbitori de limba franceza pot trimite CV-urile

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala