Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Important showroom de amenajări interioare angajează: RESPONSABIL LOGISTICĂ RESPONSABILITĂȚI: - Preluarea, gestionarea si comunicarea necesarului de comenzi - Menținerea permanentă a legăturii cu furnizorii interni și externi - Preluarea comenzilor, verificarea prețurilor, termenelor de plată - Planificarea și supravegherea transporturturilor interne și internaționale - Supravegherea intrării mărfurilor - Inregistrarea în softul de gestiune şi verificarea facturilor - Supravegherea depozitului şi a livrărilor - Efectuarea inventarelor - Intocmirea de rapoarte (zi, săptămână, lună)

Cerinte

CERINȚE: - Cunostinţe avansate de utilizare PC, a pachetului Office (Word, Excel, Outlook) - Cunostinte de contabilitate primara - Experiență de minim 3 ani - Experiență in folosirea softurilor de gestiune - Cunostinţe de limbă engleză, italiana ar reprezenta un plus - Experienţa în relaţionarea cu departamentele interne - Abilităţi organizatorice - Capacitate de coordonare, analiză şi sinteză - Persoană organizată, dinamică, riguroasa, rezistentă la stress Oferta (bonusuri, beneficii) se va discuta in cadrul interviului final.