Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Starjobs angajeaza pentru clientul nostru un Responsabil tehnic. Responsabilitati: -Instruirea, coordonarea, motivarea şi controlul personalului din subordine; - Atingerea obiectivelor de productivitate, calitate (interne şi externe) şi costuri din aria sa de responsabilitate; - Responsabil pentru realizarea planului de producţie alocat ariei sale de responsabilitate; - Analiza şi luarea deciziilor ce se impun pentru remedierea problemelor apărute în producţie; - Susţinerea procesului de îmbunătăţire continuă şi implicarea directă a personalului din subordine in acest proces.

Cerinte

Cerinte: - cel puțin 3 ani experiență de conducere/gestionare al personalului din subordine; - sa aiba un grad ridicat de instruire; - sa aiba studii in domeniul tehnic; - sa aiba spirit de initiativa; - calitati de responsabil; - capacitate de planificare; - sa stie sa lucreze pe calculator (Windows Office) De preferat, ar fi sa : - cunoasca limba italiana; - cunoasca procesul de producție din materiale plastice; - cunoasca procesul de vopsire; - experienta anterioara eliberate de sefi din departamentele de producție. Salariul se va discuta la interviu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala