Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea PVR (PETROLVALVES) Bucuresti doreste sa angajeze pentru sediul din Bucuresti un RESPONSABIL DE VANZARI SI PROMOVARE (Materiale refractare). Selectia se va face pe baza CV-ului. • Candidatii selectati vor fi invitati sa participe la un interviu la sediul nostru din Bucuresti in prima jumatate a lunii Octombrie 2011. • Perioada prevazuta pentru angajare: in a doua jumatate a lunii Octombrie 2011.

Cerinte

• Experienta in vanzari materiale refractare; • Studii tehnice (constituie un avantaj); • Cunoastrerea limbii engleze scris si vorbit. • Cunostinte de operare pe calculator; • Carnet de sofer categoria B • Capacitate si dorinta de aprofundare si de dezvoltare profesionala; • Dinamism si disponibilitate de a desfasura activitate de teren (vizite la clienti). Beneficii: • Avantajul de a promova si vinde materiale fabricate in strainatate cu un standard calitativ superior si tehnologie de ultima ora, care intra in premiera pe piata romaneasca. Se ofera: • Salariu atractiv; • Contract de munca pe perioada nedeterminata; • Scolarizare in domeniu pe costul societatii noastre; • Masina si telefon de serviciu; • Abonament medical la o clinica privata; • Bonuri de masa;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate