Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

Societatea PVR (PETROLVALVES) Bucuresti doreste sa angajeze pentru sediul din Bucuresti un RESPONSABIL DE VANZARI SI PROMOVARE (Materiale refractare). Selectia se va face pe baza CV-ului. • Candidatii selectati vor fi invitati sa participe la un interviu la sediul nostru din Bucuresti in prima jumatate a lunii Octombrie 2011. • Perioada prevazuta pentru angajare: in a doua jumatate a lunii Octombrie 2011.

Cerinte

• Experienta in vanzari materiale refractare; • Studii tehnice (constituie un avantaj); • Cunoastrerea limbii engleze scris si vorbit. • Cunostinte de operare pe calculator; • Carnet de sofer categoria B • Capacitate si dorinta de aprofundare si de dezvoltare profesionala; • Dinamism si disponibilitate de a desfasura activitate de teren (vizite la clienti). Beneficii: • Avantajul de a promova si vinde materiale fabricate in strainatate cu un standard calitativ superior si tehnologie de ultima ora, care intra in premiera pe piata romaneasca. Se ofera: • Salariu atractiv; • Contract de munca pe perioada nedeterminata; • Scolarizare in domeniu pe costul societatii noastre; • Masina si telefon de serviciu; • Abonament medical la o clinica privata; • Bonuri de masa;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai