Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cerinte: Facultate de Constructii, minim un am pe santier sau minim un an experienta in constructii. Engleza avansat, pachet Office. Persoana energica, responsabila, rezistenta la stress, organizata, punctuala, serioasa Responsabilitati: Selectarea licitatiilor in functie de posibilitatile si prioritatile firmei, urmarirea licitatiilor in SEAP, pregatirea documentatiei - formularistica , ofertarea licitatiilor Beneficii: Pachet salarial motivant, traininguri, asigurare medicala, bonusuri in functie de rezultate

Cerinte

Cerinte: Facultate de Constructii, minim un am pe santier sau minim un an experienta in constructii. Engleza avansat, pachet Office. Persoana energica, responsabila, rezistenta la stress, organizata, punctuala, serioasa Responsabilitati: Selectarea licitatiilor in functie de posibilitatile si prioritatile firmei, urmarirea licitatiilor in SEAP, pregatirea documentatiei - formularistica , ofertarea licitatiilor Beneficii: Pachet salarial motivant, traininguri, asigurare medicala, bonusuri in functie de rezultate


Joburi similare