Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-efectueaza si valideaza analizele medicale de microbiologie si parazitologie -realizeaza activitati de mentenanta conform fiselor de mentenanta pentru aparatele aflate in dotarea laboratorului de microbiologie -pastreaza in stare corespunzatoare echipamentele de laborator pe care le utilizeaza - efectueaza controlul intern de calitate pentru analizele de microbiologie si parazitologie -raporteaza medicului sef de laborator defectiunile aparute - participa la instructiunile organizate in laborator si in clinica

Cerinte

-absolvent Medicina Generala si profil microbiologie -rezidentiat in medicina de laborator -aviz de libera practica -certificat membru OBBCSSR si CMB -operare PC avansat -experienta minim 2 ani -limba engleza nivel avansat -persoana comunicativa, care stabileste usor relatii interumane Oferta: -pachet salarial atractiv - mediu de lucru placut Se percepe o taxa de depunere a dosarului de 15 Ron

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate