Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Romania Responsabil implementare proiecte fonduri structurale Descrierea postului: -se va ocupa de partea de implementare, de coordonare, de obtinere a tuturor avizelor necesare pentru acceptarea proiectelor; -trebuie sa mentina legatura cu firma specializata in proiecte europene; -planificarea si implementare activitatilor de marketing si de promovare; -realizarea si verificarea bugetelor pentru fiecare proiect alocat; -indeplinirea de sarcini administrative; -realizarea de rapoarte si planificari.

Cerinte

-studii superioare (de preferat profil economic); -minim 3 ani de experienta in implementarea de proiecte de fonduri structurale; -abilitati de comunicare si negociere; -capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca; -capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp; -capacitatea de a respecta termene limita; -capacitateacapacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile. Beneficii: -mediu de lucru profesionist si placut; -oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala; -salariu negociabil in functie de experienta si competentele profesionale. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala