Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate comerciala specializata in comercializarea utilajelor si a tractoarelor agricole de cea mai buna calitate, cauta responsabil tehnic pentru service-ul de masini agricole. Titlu post: Responsabil tehnic Nr.posturi: 1 Locatie: Biharia, jud. Bihor Responsabilitati - Coordonarea executarii service-ului de masini agricole si aprovizionarea cu piese de schimb - Organizarea si coordonarea livrarii masinilor agricole - Realizarea de constatari tehnice pe teren si inregistrarea sesizarilor

Cerinte

Aptitudini necesare ocuparii postului - Abilitati de planificare si organizare dezvoltate - Abilitati de comunicare si relationare dezvoltate - Seriozitate si responsabilitate - Adaptabilitate Cerinte - Studii medii / superioare tehnice - Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara - Bune cunostinte operare PC - Lb.engleza/germana la nivel conversational - Permis categoria B Se ofera: Pachet salarial atractiv + bonus din vanzari Autoturism pentru deplasarile pe teren. Doar candidatii selectati vor fi contactati.