Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal calificat si necalificat in domeniul hotelier pe urmatoarele posturi: - cameriste - receptioneri - valeti - bucatari - ajutori de bucatari - spalatori de vase - ospatari - barman Se lucreaza 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana dar cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare. Contractele se incheie pe 6 - 12 luni cu posibilitate de prelungire. Asigurare medicala inclusa. Contacteaza-ne de Luni – Vineri intre orele 09:00 – 17:00 pentru a afla care sunt pasi pentru inscriere. Suna acum!!! Rezerva-ti un loc si plecarea ta va fi sigura! Contractul individual de munca din strainatate se semneaza la sediul firmei noastre inainte de plecare atat in romana cat si in germana. Beneficiati de concediu platit.

Cerinte

Persoanele care opteaza pentru postul de receptioner, valet, bucatar, ajutor bucatar, ospatar si barman au un avantaj daca cunosc limba engleza nivel conversational, italiana nivel conversational sau germana nivel incepator. Pentru posturile de cameriste si spalatori vase nu este necesara cunoasterea limbilor straine. Cerem si oferim seriozitate.