Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- pregătirea mise-en-place-ului - intampinarea clienţilor in restaurant şi direcţionarea lor către masă - preluarea comenzilor de la pasageri şi transmiterea lor către bucătărie sau bar - servirea exemplară a clienţilor in restaurantul navei - cunoaşterea meniului pentru a putea oferi in orice situaţie informaţii despre felurile de mancare şi băuturi. - debarasarea meselor Beneficii: Se ofera salariu atractiv in valuta, asigurare sociala si medicala, se asigura cazarea si masa la bordul navei si se deconteaza biletul de transport la/de la nava. Veti lucra intr-un mediu de lucru profesionist, alaturi de un colectiv tanar si international, cu posibilitati de dezvoltare profesionala. Tip de contract: pe perioada determinata/ sezonier, cu posibilitate de prelungire.

Cerinte

- cunoştinţe de limba germana si/sau engleza - bune cunostinte profesionale - cel putin doi ani de experienta pe postul de ospatar pe nave de croaziera, in restaurante sau hoteluri de renume - aspect fizic ingrijit, persoana tanara si dinamica - capacitate de a lucra in conditii de stres - disponibilitate de a calatori