Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ANSA JOBS si partenerul sau, va ofera urmatoarele locuri de munca in Qatar-Doha, in domeniul restaurant: 1. Waiter, Waitress si Hostress - salariu: QR 1100 (1US=QR3.65) - 21 zile/an CO platit si 10 zile/an zile oficiale locale publice de vacanta - bilet avion gratuit dupa 24 luni la intoarcerea in tara(terminare contract) - asigurari medicale platite de angajator - transport gratuit de la cazare la locul de munca - cazare si masa gratuite 2. Assistant Room service Mgr. Arabic speaking/Doha - salariu negociabil la interviu+cazare, masa, bilet avion, asigurari medicale etc. 3. Latino American Restaurant Mgr. Doha - salariu negociabil la interviu+cazare, masa, bilet avion, asigurari medicale etc. Comisioane: Taxa interviu 150 lei Taxa dosar 150 lei(dosarul cuprinde: cv engleza cu poza full body si tip pasaport, adeverinta medic familie, cazier, copie buletin, copie pasaport) Cost mediere: 200 Euro se achita la semnarea contractului de mediere, dupa discutia cu angajatorul

Cerinte

- limba engleza nivel foarte bun - limba araba la pozitia numar 2 din oferta, cat si engleza - barbati si femei - experienta in aceste domenii minim 3 ani - varsta intre 22-35 ani - aspect fizic foarte placut, ingrijit - Sanatos, apt de munca, fara cazier Comisioane: Taxa interviu 150 lei Taxa dosar 150 lei(dosarul cuprinde: cv engleza cu poza full body si tip pasaport, adeverinta medic familie, cazier, copie buletin, copie pasaport) Cost mediere: 200 Euro se achita la semnarea contractului de mediere, dupa discutia cu angajatorul

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala