Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta Revenue Mgr Female in Kuwait (manager de incasari)cat si Duty Mgr Female in Kuwait (manager operational) 1. Revenue Mgr - salariu in jur la 2500 dolari+cazare, masa, bilet avion asigurari medicale 2. Duty Mgr - salariu in jur la 1500 dolari+cazare, masa, bilet avion, asigurari medicale Comisioane: Taxa interviu 150 lei Taxa dosar 150 lei(dosarul cuprinde: cv engleza cu o poza tip pasaport si una full body, adeverinta medic familie, cazier, copie buletin, copie pasaport) Cost mediere: 400 Euro se achita la semnarea contractului de mediere, dupa discutia cu angajatorul

Cerinte

Varsta: 21-35 ani Aspect fizic placut, ingrijit Femei-experienta in domeniu Limba engleza nivel mediu-avansat Sanatos, apt de munca, fara cazier Comisioane: Taxa interviu 150 lei Taxa dosar 150 lei(dosarul cuprinde: cv engleza cu poza full body si tip pasaport, adeverinta medic familie, cazier, copie buletin, copie pasaport) Cost mediere: 400 Euro se achita la semnarea contractului de mediere, dupa discutia cu angajatorul

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala