Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam 2 medici rezidenti pentru specialitatea Psihiatrie. Spitalul este localizat in sudul Germaniei(in apropiere de Stuttgart) Oferim: - Excelente oportunităţi de formare pe plan profesional -Curicula de pregatire bine structurata - Pachete salariale motivante - Perspective de viitor intr-un sistem medical specializat, inovator si in continuu proces de modernizare Suport pentru : - toata perioada de interviuri - formalitati de angajare si relocare Costurile necesare interviului din Germania : deplasare, cazare, masa,formalitati de angajare si relocare, permisul de munca,etc. sunt suportate de compania noastra . Nu percepem comision sau alte taxe de la medici!

Cerinte

Experienta nu este necesara. Cunostinte de limba germana - minim nivel B1 Pentru mai multe detalii/informatii nu ezitati sa ne contactati. www.intermarin.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate