Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTACRED ALI SRL recruteaza rigipsari cu experienta. Candidatii acceptati vor executa lucrari de construire pereti interiori din rigips. Se incheie contract pentru o perioada de minim trei luni cu posibilitate de prelungire , functie de priceperea lucratorilor. Programul de munca este de 6 zile saptamanal, 9-10 ore de munca zilnic, posibilitate de efectuare ore suplimentare. Se plateste salariu lunar, 1115 euro. Facilitatile oferite de angajator : cazare gratuita-in alta locatie decat locul muncii, plata asigurari sociale si medicale. Nu se asigura masa si nu se deconteaza cheltuielile de transport.Plecari incepand cu 6 ianuarie 2012.

Cerinte

Sunt eligibili candidatii care intrunesc urmatoarele conditii: -experienta pe post similar, nu neaparat dovedita prin cartea de munca; -seriozitate si responsabilitate in ceea ce priveste lucrarea executata; -adaptabilitate la conditiile de lucru specifice tarii unde vor munci, la obiceiuri, la mediul de lucru multicultural. Cunostintele de limba franceza la nivel conversational vor fi un avantaj pentru aplicant. Sunt selectati barbati cu varsta cuprinsa intre 20-40 ani Alte informaţii ;Se realizeaza interviu de selectie.