Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Număr poziții:10 Dată începere: imediat Ofertă: Salariu: 600 USD Cazare, masă, asigurare medicală și viză asigurate de angajator Responsabilități: Întâmpinarea și servirea oaspeților într-o manieră profesională, amabilă și promptă în concordanță cu activitatea departamentului. Cerințe: Limba engleză C1-C2 Experiență anterioară minimum 1 an Experiență anterioară în hoteluri de minimum 4 * Minimum 1,70 m înălțime Persoane amabile, plăcute Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleză

Cerinte

Număr poziții:10 Dată începere: imediat Ofertă: Salariu: 600 USD Cazare, masă, asigurare medicală și viză asigurate de angajator Responsabilități: Întâmpinarea și servirea oaspeților într-o manieră profesională, amabilă și promptă în concordanță cu activitatea departamentului. Cerințe: Limba engleză C1-C2 Experiență anterioară minimum 1 an Experiență anterioară în hoteluri de minimum 4 * Minimum 1,70 m înălțime Persoane amabile, plăcute Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleză