Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de SACRIFICATOR-EVISCERATOR VITĂ. VMP România este parte a VMP Group, companie finlandeză specializată în servicii de personal. Cu o tradiție de peste 20 de ani, VMP angajează anual mii de profeioniști în diferite domenii de activitate. Concernul nostru a fost fondat în 1988, cu capital exclusiv finlandez. În prezent avem organizații în Finlanda, Suedia, Estonia și România. SC LMTIRON SRL este reprezentant unic al VMP în România, cu numărul de operator de date cu caracter personal 18280

Cerinte

Candidatul ideal trebuie să prezinte experiență relevantă în sacrificarea și eviscerarea vitelor de cel puțin 5 ani. Candidații sunt încurajați să trimită o probă de lucru filmată pe adresa oficială VMP Group România. Experiența internațională va fi luată în considerare în procesul selecției candidaților. Cunoașterea limbii engleze la nivel de conversație este obligatorie pentru aplicanți. Salariul se stabilește potrivit Acordului Colectiv de Muncă reglementat prin legislația finlandeză - 14 EUR/ora brut. Organizăm cazarea angajaților noștri și oferim echipament de lucru. Pentru detalii suplimentare, contactați: Sediul din Bucuresti, intre orele: 09:00 - 17:00 Sediul din Bacau, intre orele: 17:00 - 21:00 Anunț postat de: Maria Beldiman, assistant manager

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala