Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, Sarpantieri, salariu: 1600 €/luna brut Descrierea postului: - constructii de case de lemn; - montarea de case cu structura din lemn ; - executarea acoperisului tip sarpanta din lemn.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - experienta in montajul sarpantelor; - experienta in tamplarie; - abilitati de lucru in echipa si autonom; - rezistenta la stres si la efort fizic sustinut; - experienta intr-o pozitie similara in Franta/ Belgia constitue un avantaj. Beneficii: - salarizare atractiva: 1600 €/luna brut; - contract de munca; - transportul local de pe un santier pe altul si cazarea sunt asigurate. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii (una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.