Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza o echipa de Sarpantieri in structuri metalice pentru Franta. Responsabilitatile includ: - ridicarea cu ajutorul nacelei si instalarea structurilor metalice-stalpi, capriori etc.; - asamblarea si montarea prin insurubare si proceduri de sudura cu arc electric si in otel a structurilor din metal; - infiletarea subansamblelor metalice pentru diferite elemente de rezistenta a constructiei; - realizarea cadrelor din metal drept suport pentru cladirile industriale; - executarea acoperisului tip sarpanta. Se ofera: - salarizare bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta relevanta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - experienta in utilizarea nacelei si buldoexcavatorului-detinerea autorizatiei reprezinta un avantaj; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - disponibilitatea de a pleca cu masina personala.