Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta o echipa de sarpantieri in lemn ce va avea urmatoarele responsabilitati: - constructii de case din lemn; - montarea de case cu structura din lemn; - montarea teraselor din lemn; - placarea peretilor exteriori la case; - montarea acoperisului tip sarpanta din lemn; - lucrul la inaltime. Se ofera: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - experienta in utilizarea instrumentelor de lucru specifice postului; - permis de conducere categoria B; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - conditie fizica buna.