Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Strasbourg

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza SARPANTIERI STRUCTURI DIN LEMN in Strasbourg, Franta. Sarpantierii vor contribui la constructia caselor din lemn din Strasbourg prin desfasurarea urmatoarelor activitati: - citirea si interpretarea planurilor tehnice; - pregatirea zonei de lucru si a instrumentelor necesare; - utilizarea instrumentelor specifice: aparate de masurare (distantiere, chingi), de gaurire (burghiu), de prindere ascunsa sau suruburi; - montarea teraselor si sarpantelor din lemn; - placarea peretilor exteriori ai caselor. Beneficii: - salariu brut de 1400 Euro/luna; - se ofera cazare si transport; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta de lucru in montarea sarpantelor in Franta; - calificare de tamplar/sarpantier; - permis de conducere; - abilitati de lucru in echipa; - persoane energice si muncitoare.

Arata anuntul si prietenilor tai