Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza o echipa de sarpantieri specializati in acoperisuri cu tabla zincata ce va desfasura urmatoarele activitati: - pregatirea terenului de lucru prin montarea schelelor; - trasarea, masurarea si montarea leaturilor pentru sustinerea placilor de tabla zincata; - executarea procedurilor de sudura cu fludor-speciala pentru zinc; - acoperirea si incadrarea cu zinc a cosurilor exterioare; - montarea corniselor, burlanelor si a scurgerilor; - montarea acoperisului tip sarpanta din tabla zincata. Se ofera: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta relevanta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - experienta in utilizarea instrumentelor specifice montarii sarpantelor din tabla zincata: faltuitor, cantuitor, foerfece, ciocan de cauciuc sau de lemn etc; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - disponibilitatea de a lucra la inaltime.