Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SARPANTIERI - TAMPLARI pentru Franta: - realizarea structurilor din lemn pentru case; - montarea sarpantelor din lemn pentru case si pentru grajduri; - montarea panourilor tip sandwich, imbinate cu elemente metalice de legatura; - executarea acoperisului tip sarpanta din lemn; - montajul invelitorii pe casa.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU - AVANSAT; - permis conducere categoria B; - experienta intr-o pozitie similara in Franta/Belgia constituie un avantaj; - experienta in montajul sarpantelor pe structura de lemn; - experienta in montarea caselor din lemn in special panouri tip sandwich; - abilitati de lucru in echipa; - rezistenta la stres si la efort fizic sustinut. Beneficii: - salarizare atractiva: 1500 - 2000 €/luna brut (40 ore/saptamana), in functie de calificari; - transportul si cazarea asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.