Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Ploiesti

Descrierea jobului - România

Candidatul ideal este un absolvent cu diplomă , cu experienta de cel putin 2 ani ca functionar administrativ /asistent manager/secretar ,de preferat in context international, angajat sa lucreze pentru comenzi specifice si diverse, într-o societate cu o organizare moderna; este esenţial cunoasterea limbii italiene şi a limbii engleze ; disponibil pentru a face deplasari de scurtă durată si in afara tarii. Se cere a avea o prezenza agreabila ,spirit colegial si propice de a lucra in colectivitate. Cv-urile se vor transmite in limba engleza sau italiana insotite de foto,altfel nu vor fi luate in consideratie

Cerinte

Cunostinte avansate in softuri de profil cum ar fi: Ms Office (Word,Excel,Outlook,Power Point,etc) Scriere /vorbit limba italiana constituie un avantaj Disponibilitate Se cere a avea o prezenza agreabila ,spirit colegial si propice de a lucra in colectivitate. Cv-urile se vor transmite in limba engleza sau italiana insotite de foto,altfel nu vor fi luate in consideratie

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai