Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal este un absolvent cu diplomă , cu experienta de cel putin 2 ani ca functionar administrativ /asistent manager/secretar ,de preferat in context international, angajat sa lucreze pentru comenzi specifice si diverse, într-o societate cu o organizare moderna; este esenţial cunoasterea limbii italiene şi a limbii engleze ; disponibil pentru a face deplasari de scurtă durată si in afara tarii. Se cere a avea o prezenza agreabila ,spirit colegial si propice de a lucra in colectivitate. Cv-urile se vor transmite in limba engleza sau italiana insotite de foto,altfel nu vor fi luate in consideratie

Cerinte

Cunostinte avansate in softuri de profil cum ar fi: Ms Office (Word,Excel,Outlook,Power Point,etc) Scriere /vorbit limba italiana constituie un avantaj Disponibilitate Se cere a avea o prezenza agreabila ,spirit colegial si propice de a lucra in colectivitate. Cv-urile se vor transmite in limba engleza sau italiana insotite de foto,altfel nu vor fi luate in consideratie

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate