Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SECRETARA cunoscatoare de limba franceza pentru Agentia din Bacau. Detaliile ofertei: Departament: Secretariat Tipul ofertei: Full Time Durata contractuala: Nedeterminata Locul ofertei: Bacau Posturi disponibile: 1 Salariu: motivant Data postarii anuntului: 25.03.2013 Data limita de aplicare: 24.04.2013 Descrierea postului: - administreaza si dezvolta portofoliul de clienti; - negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii companiei; - urmareste atragerea permanenta de noi clienti; - stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii companiei; - acorda asistenta comerciala clientilor si potentialilor clienti; - participa activ la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii; - urmareste realizarea planului lunar si anual de vanzari stabilit; - intocmeste documentele/materialele comerciale; - intocmeste rapoartele de activitate; - participa la negocieri, intocmeste contracte, monitorizeaza derularea si finalizarea acestora. Beneficii: - salarizarea poate ajunge pana la 4300 RON/luna brut in functie de rezultatele profesionale; - oferim bonusuri in functie de performanta; - reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala; - profesionalismul unei echipe cu experienta; - mediu de lucru placut.

Cerinte

Cerintele postului: - CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva; - capacitate rapida de decizie; - personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; - cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet).