Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SECRETARA pentru Agentia din Bacau: -asigură activitatea de telefonie centrală a organizaţiei; -asigură activitatea de informare generală a publicului; -actualizarea bazei de date de cv-uri; -preluarea apelurilor telefonice; -arhivarea în ordine a documentelor înmânate, a fax-urilor trimise sau primite; -stabilirea necesarului de consumabile pentru personalul companiei şi comandarea consumabilelor (papetarie, protocol etc).

Cerinte

-capacitate de organizare; -abilitati excelente de comunicare; -putere de initiativa, dinamism; -punctualitate; -rezistenta la stres; -aspect fizic placut. Beneficii: -salariul oferit este motivant; -oportunitati de promovare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala