Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - gestionarea activitatilor de contabilitate primara, evidenta neincasate - gestionarea comenzilor de papetarie - pregatirea documentelor pentru licitatii - traducerea documentelor din/in limba engleza - asigurarea unui bun management al documentelor - asigurarea unui flux de informatii corect si eficient, atat intern cat si extern - cunoasterea activitatii firmei si oferirea de suport colegilor - preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea acestora - activitati de receptie a vizitatorilor si activitati de protocol - alte activitati specifice

Cerinte

Cerinte - absolvent facultate - persoana placuta, serioasa, organizata - experienta intr-un post similar - spirit de echipa, comunicativitate, atentie distributiva - cunostinte foarte bune de operare calculator (Word, Excel, WEB, Outlook) - cunoasterea limbii engleze nivel avansat - tinuta si prezenta agreabila -orientare catre client Beneficii Oferite - Salariu atractiv - Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate