Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SEF DE ECHIPA in Franta: -coordonarea unei echipe formata din 2-3 persoane care se ocupa cu dezinfectarea si curatarea ghenelor de ventilatie in cadrul unui santier industrial; -instruirea muncitorilor din subordine asupra modului de realizare a lucrarilor; -citirea planurilor aeroulice; -asumarea raspunderii pentru utilizarea si gestionarea echipamentelor si produselor companiei.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL AVANSAT; -experienta in tara si strainatate in domeniul sistemelor aeroulice; -calificare in domeniu; -cunostinte de citire a planurilor de ventilatie; -permis de conducere categoria B; -disponibilitate la deplasari cu masina personala. Beneficii: -salarizare: 1500-2000 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -transportul in Franta cazare-santier este decontat in proportie de 50%; -plata orelor suplimentare; -reale posibilitati de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala